November 24, 2021

Bihani Nepal

नेपाली को खबर

ओठबाट पत्ता लगाउन सकिन्छ, महिलाहरुको गोप्य रहस्य!

1 min read
Spread the love

कुनै श !्का बिना, तपाइँका आँखाहरू तपाइँको आत्माको लागि एक झ्याल हो र तपाइँको व्यक्तित्व र दिमागको राज्यको बारेमा आवाजहरू बोल्दछ, तर तपाइँको ओठलाई हल्का नपार्नुहोस्!ती व्यक्तिले तपाईको बारेमा यति धेरै प्रकट गर्दछ तपाईलाई यो थाहा छैन। सबैभन्दा महत्त्वपूर्ण कुरा उनीहरूले खुलासा गरेको व्यक्ति तपाईको सम्बन्धमा वा साथीहरूसँगको व्यक्ति हो।

तपाइँ ओठको आकारले आशिष पाउनुहुन्छ जुन प्राय जसो महिला ईर्ष्या गर्छन्। तपाइँ गो गोटर हुनुहुन्छ र तपाइँ व्यापार मतलब। अरू केहि भन्दा पहिले तपाईको समानुभूतिर तपाईंको वरिपरिका व्यक्तिको आवश्यकताहरू तपाईंको अघि राख्नुहोस्। तपाइँ उदार हुनुहुन्छ भन्नु गलत हुनेछैन। तपाईं राम्रो-दुई-जुत्ता सधैं मिस हुनुहुन्छ, तर धेरै आत्मविश्वास र आकर्षक।

यो भनिन्छ कि पातलो- lipped व्यक्तिहरू प्राय: आत्मनिर्भर हुन्छन् र उनीहरूको कम्पनीमा सामग्री हुन्छन्। यद्यपि उनीहरूको सम्बन्धहरू नराम्रो छन् भनेर भन्नु हुँदैन। दिगो सम्बन्धहरु को लागी, उनीहरु धैर्य हुनु पर्छ र उनको र उनको पार्टनर आवश्यकताहरु बीच राम्रो सन्तुलन चाहिन्छ

तपाईंको फराकिलो ओठले अँध्यारो कोठालाई उज्यालो पार्छ किनभने तपाईंको मुस्कान अत्यन्त संक्रामक छ। तपाईं अत्यन्त आशावादी हुनुहुन्छ र तपाईंको सामाजिक सर्किटको जीवन किनकि तपाईं केवल कुरा गर्न मन पराउनुहुन्न तर मानिसहरूलाई तपाईंको कुराकानीमा समावेश गर्नुहुन्छ। तपाई त्यो २ बिहानको साथी हुनुहुन्छ जो सँधै आफ्ना साथीहरुका लागि हुनुहुन्छ। को संग हुन चाहँदैनन् तपाई संग?

एक राम्रो परिभाषित कामदेव धनुले तपाइँ छिटो र रचनात्मक हो र तपाइँको अपवादात्मक संचार कौशल संग कसैलाई निशस्त्र गर्न सक्नुहुन्छ कि प्रकट गर्दछ। तर कहिलेकाँही, तपाईं केहि चीजहरू भन्ने गर्नुहुन्छ जुन तपाईंलाई समस्यामा पार्दछ। त्यसो भए तपाईले यसको लागि बाहिर हेर्नु पर्छ।

यो भनिन्छ कि कुनै परिभाषित कामदेव धनुवा बिना मानिसहरू प्रायः ती हुन् जो अत्यन्तै भावनात्मक हुन्छन् (पढ्नुहोस्: उदार) उनीहरुलाई कि उनीहरु लाई थाहा छैन कहाँ एक रेखा खिच्ने। तर, यसको मतलब उनीहरूले पेशेवर र विपक्षलाई नापी निर्णय लिने छन भन्ने होइन।यदि तपाईंसँग परिभाषित तर गोलाको धनु छ भने, तब यसले तपाईंको विचारशील र अनुकम्पापूर्ण छ भनेर देखाउँदछ र तपाईंको चासो देखाउन अतिरिक्त माईल पैदल हिड्छ। तपाईंको व्यक्तित्वको उत्तरदायी लकीरका साथ तपाईं कहिलेकाँही ध्वनि निष्कर्षमा पुग्नुहुनेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *