November 23, 2021

Bihani Nepal

नेपाली को खबर

मोटी युवतीसँग विवाह गर्दा फाईदै फाईदा

1 min read
Spread the love

मलाई लाग्दैन कि तपाईलाई मोटो केटीहरू dating गर्ने बारे सत्य छ। वा यदि तपाइँ गर्नुहुन्छ भने, तपाइँसँग dating का लागि कसरी थाहा छ। तर सबै भन्दा बढी, मलाई लाग्छ कि तपाईंलाई कहिल्यै मोटो केटीलाई ‘किन’ भनिएको छैन!हो, एक पातलो कुखुरा डेटि about को बारे मा अहंकार को लागी लाग्न सक्छ – तर दुबै तपाईं र मलाई थाहा छ कि वास्तविक सम्बन्धहरु लाई सादा महत्वपूर्ण आँकडा भन्दा बढी आवश्यक छ। त्यसो भए, तौल-टियर सामानमा जान दिनुहोस्! 😉

आज, म डेटि fat फ्याट केटीहरूको बारेमा ठूला, फ्याट ‘WHY’ लाई जवाफ दिनेछु। किनभने यो मितिहरूको लागि मेरो लिखित अनुरोध होइन (म खुशीको साथ एक व्यक्तिसँग डेटि am गर्दैछु जसले मलाई मोटो र सुन्दर छु र मलाई मेरो बाहिरी भागमा फैलिएको सबै इन्चहरू मन पर्छ),तर किनभने तपाईंहरू मध्ये कोहीले मेरा सँगी दिदीबहिनीहरूलाई ब्यबहार गरिरहनु भएको थियो त्यस्तै प्रकारको शरीर छवि मुद्दाहरूसँग जुन मैले सुरुमा गरेको थियो। तिनीहरू तपाईबाट कुनै सहयोग बिना नै स्नैप गर्दछन् – तर तपाईले आफ्नो दिमाग पनि रद्दीटोकरीबाट बाहिर निकाल्नु पर्छ!

काउन्टरमा अल्टो-गर्मा योग बेबमा हिंड्ने सोचमा कहिल्यै तपाईंको घाँटी सुक्दै छ? ठिक छ, तपाईं हामी संग कहिले पनि यो समस्या हुनेछैन। हामी तपाईंलाई मुस्कानका साथ स्वागत गर्दछौं र,be more forthcoming with the digits to dial. Just don’t be a creep and invite us to kick you in the shins. That ‘Hi’ will hurt and how! Else, it’s pretty darned easy, you see. We are wearing a smile all the freakin’ time.

तपाईं भाँडा पोष्ट हेरिरहनु भएको छ वा ड्राफ्ट बियर चाहानुहुन्छ, हामी क्यालोरी गणना गरिरहेका छैनौं – तपाईको होईन। त्यसो भए तपाईले मुटुको इच्छाले जति धेरै भान्सा बनाउन सक्नुहुन्छ, र यसको शीर्षमा,हामी तपाईंलाई कम्पनी दिन्छौं। साथै, हामी खानाको सबै राम्रा ठाउँहरू जान्दछौं, जेबमा प्वाल बिना नै। अब यो अधिक छ – तपाईं हेर्नुहोस्!

तपाईको छेउमा मोटो केटीको साथ तपाईले to० पिट्नु अघि तपाईको गर्नुपर्ने कामको सूचीमा ती बाहिरी सामानहरू मध्ये कुनैको पनि चिन्ता लिनुपर्दैन। उनी एड्रेनालाईन जंक हुन् र कहिले पनि कुनै साहस गर्न भनेनन् -coz हे, उनी उनको एड़ी भाँच्न र त्यस गोडाको घुमाउरो चिन्तामा पर्दिन। उनी दौडिरहेको जुत्ताहरूमा कम्ति लगाउँछिन् र तपाईको छेउमा स्प्रिन्टि। हुनेछिन्। हांफ्नो li’l – तर अझै पनी छ!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *